Sen de Mutlu Ol!

Teknolojiyle alışveriş yapmayı kolaylaştırarak ülkemize ve ekosistemimize en büyük pozitif etki yaratan ekip olmayı hedefliyoruz.

HAKKIMIZDA

Müşterilerimize ve satıcılarımıza kusursuz bir ticaret deneyimi yaşatmak için 2005’ de kurulduk.
Kadınların dijital ekonomiye katılımını, yerli üretimi ve üreticileri destekliyoruz. Böylece ülke ekonomisinin büyümesine ve istihdamın artmasına önemli katkı sağlıyoruz.
Türkiye’nin Rays’ ı olarak ülkemizin farklı şehirlerinde hizmet veren bayilerimiz ile değer üretmeye ve hızla büyümeye devam ediyoruz.

DEĞERLERİMİZ

BİZ BİR EKİBİZ

Başarının tek yolu ekip çalışması! Kendimizi asla takımın önünde görmeyiz. Ekip olarak aynı hedefe koşar birbirimize güvenir ve destek oluruz. Daha iyi bir ekip olmak için geri bildirime çok önem veririz.

DEĞİŞİMİ SAHİPLENİRİZ, SÜREKLİ GELİŞİRİZ

Değişimin ve geri bildirimin gelişim için şart olduğunu biliriz. Meraklıyız ve her gün daha iyiye gitmek için yeni yollar ararız.

MÜŞTERİMİZ İÇİN VARIZ

Tüm kararlarımızda önce müşterimizi düşünür, en iyi alışveriş deneyimini yaşamaları için çalışırız.

SONUÇ ODAKLIYIZ, İŞİMİZİN SAHİBİYİZ

Şimdi değilse ne zaman? Biz değilsek kim? Bunlar birer soru değil, bizim düşünme şeklimiz. Biz tutkuyla sahiplenen, proaktif, kaynaklarını doğru kullanan, hatalarından öğrenen ve sonuca hızlı giden bir ekibiz.

SAMİMİ VE MÜTEVAZIYIZ

Bizde ego, unvan ve hiyerarşi yok! Açık ve net iletişim kurarız. Birbirimize güvenir, iyi dinleriz ve altı boş varsayımlardan uzak dururuz.

DATA İLE YAŞARIZ

Veriye dayalı kararlar veririz! Fikirleri güvenilir ve güncel verilerle sorgular, belirlediğimiz hedeflerin ölçülebilir olmasına dikkat ederiz.