GÖNDERİM VE TESLİMAT

İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye’nin her yerine kargo 5.90 TL’dir.

500 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 7.63 TL’dir. Siparişlerinize kargo ücretine ek olarak kapıda ödeme hizmet bedeli yansıtılacaktır.

İstanbul, Ankara, İzmir nerede olursanız olun alternatif ödeme seçenekleriyle 7/24 ürün siparişi verebilirsiniz.

Sipariş Bilgisi elimize ulaştığı anda Siparişleriniz 1 iş gününde Aras Kargoya teslim edilmektedir.

Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra Aras Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Siparişiniz kargoya verildiğinde size bilgilendirme amaçlı sms ve e-mail göndereceğiz. E-mailin içerisindeki kargo takip linkini tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Üyelik hesabınızla verdiğiniz siparişlerinizde Hesabım>Siparişler>Detaylı İncele bölümünden kargo takip numarasına erişebilirsiniz.

Adrese teslimatta siparişleriniz Aras Kargo aracılığıyla teslim edilmektedir.

Adrese teslimat seçeneğimizde tüm kargolar Aras Kargo aracılığı ile müşterilerimize teslim edilmektedir. Teslimatınızın doğru ve kolay yapılabilmesi için adres bilgilerinizi (adres,sokak,mahalle,cadde) eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Lütfen hasarlı kargoları teslim almayınız ve bizimle iletişime geçmek için tıklayınız. Kapıda nakit ödeme ile aldığınız siparişlerinizde ödeme yapmadan önce Aras Kargo yetkilisinden, kimlik ibrazı isteme hakkınız vardır. Aras Kargo haricinde hiçbir kargo yetkilisine fatura tutarı ile ilgili ödeme yapmayınız.

Teslimatlar çalışma günleri dahilinde hafta içi yapılmaktadır. Resmi tatillerde ve hafta sonlarında teslimat yapılamamaktadır.(Haftasonu: Cumartesi, Pazar)

Adrese teslimat seçeneğimizde paketiniz size ve yalnızca birinci dereceden yakınlarınıza teslim edilebilir. Kimlik ibrazı istenecektir ve soyadı tutarlılığı gerekmektedir. Teslimat adresinde paketinizi alan kişinin imzası istenecektir. Eğer adreste kimse yoksa kargo tekrar size ulaşmayı deneyecektir.Paketinizi almanız ya da yeniden bir teslimat tarihi belirlenmesi için bir kart bırakabilir. Şubeye geri getirilen kargolar 3 iş günü içerisinde teslim alınmalıdır. Aksi takdirde göndericinin bilgisi dahilinde kargo çıkış şubesine iade edilir.

Maalesef yurt dışına teslimatımız şu an için mümkün değildir.