Kullanım Koşulları

RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ‘in web sayfası www.rays.com.tr ‘ye hoş geldiniz. Lütfen site ve/veya mobil uygulamamızın kullanım şartlarını içeren aşağıdaki maddeleri okuyunuz.

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

1-RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

2-RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ site ve/veya mobil uygulama üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

3-RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sitede ve/veya mobil uygulamada istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site ve/veya mobil uygulama yayınını durdurma ya da site ve/veya mobil uygulama özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin ve/veya mobil uygulamanın kullanımı ya da siteye ve/veya mobil uygulamaya giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

4-Sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan resim, yazı, görsel öğeler, videolar gibi herhangi bir materyal RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ‘ye aittir. Rays markası RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ adına tescil edilmiş ticari markalarıdır.

5-Site ve/veya mobil uygulama içeriği tamamen kişisel ve ticari amaçlı olmayan kullanım içindir. İçeriğin kullanılması ya da kullanıcılar tarafından kişisel amaçlı olarak bilgisayarına aktarılması sonucunda içerikle ilgili herhangi dağıtım, kullanım ve yayın hakkı kullanıcıya geçmez.

6-Sitede ve/veya mobil uygulamada vermiş olduğunuz kişisel bilgiler “Gizlilik Uyarısı” bölümünde açıklanan kurallara tabiidir.

7-Sitede ve/veya mobil uygulamada gösterilen fiyatlar Türk Lirasıdır. RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sitede ve/veya mobil uygulamada bulunan fiyatlar ile mağazalarında bulunan fiyatlar arasında oluşabilecek farklardan sorumlu değildir. Site ve/veya mobil uygulama üzerinden verilen siparişlerde sitede ve/veya mobil uygulamada sipariş esnasında sipariş özet sayfasında verilen fiyatlar geçerlidir. Site ve/veya mobil uygulama üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda ilgili yasal mevzuat hükümlerine uygun olmak kaydıyla bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

8- RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sitedeki ve/veya mobil uygulamadaki resimlerde ürünlerin renklerini gerçek renklerine en uygun şekilde göstermeyi hedefler. Ancak kullanıcının ekran ayarları, farklı ekran tipleri dolayısı ile oluşabilecek farklardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

9- Sitede ve/veya mobil uygulamada.’ni RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ nin kontrolünde olmayan sitelere ve/veya mobil uygulamalara bağlantılar yer alabilir.. RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ bu sitelerle ve/veya mobil uygulamalarla ilgili herhangi bir sorumluluk kabul etmez ya da bu bağlantıların verilmesi bu siteler ve/veya mobil uygulamalar üzerinde RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ bir onayı ya da yorumu olduğu anlamına gelmez. Bağlantılar sadece kullanıcı kolaylığı ya da bilgi paylaşımı amacı ile verilmiştir.

10- Sitede ve/veya mobil uygulamada mevcut bulunan bilgiler, görseller ve içerikler.’ RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ den daha önceden yazılı olarak izni alınmadan kısmen veya tamamen kopya edilemez, dağıtılamaz, çoğaltılamaz, kullandırılamaz, değiştirilemez ve ileride kullanılmak üzere saklanamaz. Tüm Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulama içeriği (metin, veri, grafik, görüntü, logolar, düğme simgeleri, veritabanı, tasarım, yazılım ve sair diğer Web Site ve/veya Mobil Uygulama içeriğine ilişkin unsurlar) RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ‘nin fikri ve sınai mülkiyetindedir. Web Sitesinde ve/veya Mobil Uygulamada yer alan bütün yazıların, grafiklerin, görsellerin ve tüm resimlerin her hakkı saklıdır. Web Sitesi ve/veya Mobil Uygulamada içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir. Bu durum hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Rays.com.tr ‘nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır

11- Rays.com.tr internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİKETİ sorumlu değildir. Rays.com.tr, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

12- RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİKETİ sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

13-Rays.com.tr, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

14- RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİKETİ işbu sayfa ile ilan edilen Kullanım Şartları’nın ihlalinin tespiti halinde yahut bu ihlaller ile ilgili bir şikayet alınması halinde herhangi bir bildirimde bulunmaksızın Kullanıcılar’ın Web Sitesi’ni ve/veya Mobil Uygulamayı herhangi bir biçimde kullanımını engelleyebilir yahut üyelikten çıkarabilir. Bu halde doğabilecek tüm sorumluluk ile, 3. kişiler ve/veya yetkili merciler tarafından RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİKETİ ’ye karşı öne sürülebilecek tüm iddia, talep ve/veya ödemeler için’ RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİKETİ ‘nin Kullanıcılar’a ferileri ile birlikte rücu hakkı saklıdır.

RECEPOĞULLARI TEKSTİL GİYİM SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİKETİ kendisi tarafından sonlandırılan Kullanıcı hesabına ait her türlü bilgiyi silip silmeme konusunda serbesttir. Kullanıcı silinen ya da muhafaza edilen kayıtlar ile ilgili herhangi bir hak ve/veya tazminat talebinde bulunamaz. Kullanıcı, sona ermeye ilişkin olarak herhangi bir zarar – ziyan ve/veya hangi nam altında olursa olsun herhangi bir tazmin talebinde bulunmayacağını bu haklarından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.