Sık Sorulan Sorular

Sipariş kargoya verildikten sonra herhangi bir değişiklik/iptal yapılamamaktadır. Siparişiniz size ulaştıktan sonra iade prosedürümüzü takip edebilirsiniz.

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orjinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade işlemini gerçekleştirmek için ürünler ile birlikte size iletilen iade formunu dikkatlice ve eksiksiz doldurup geri göndermeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır.Paketinizi herhangi bir Aras Kargo şubesi aracılığı ile karşı ödemeli olarak ücretsiz gönderebilirsiniz. Diğer tüm kargo şirketleriyle yapılan iadelerde, kargo ücreti müşteriye aittir.

İnternet mağazasından alınan ürünleri faturanız ile birlikte 14 gün içerisinde İstanbul Rays mağazasına iade edebilirsiniz. Ödemeyi kredi kartı/banka kartı ile yaptıysanız iade ödemeniz kartınıza yapılacaktır.

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ve tam anlamıyla memnun kalmadığınız ürün ya da ürünleri iade ve değişim prosedürlerimize uyarak geri gönderebilirsiniz.

500 TL’ye kadar olan siparişlerinizde kapıda nakit ödeme seçeneğimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme hizmet bedeli sadece 7,63 TL’dir.

Kapıda ödeme yöntemi ile oluşturulan siparişlerinizi 14 gün içerisinde İstanbul Rays mağazasına faturası ile birlikte iade edebilirsiniz.

Kargo ile yapılan iadeler için faturanızın arka bölümünde yer alan iade formunu eksiksiz doldurmanız ve ürünlerle birlikte geri göndermeniz gerekmektedir.

İade tutarınızın banka hesabınıza yatırılmasını istiyorsanız IBAN numaranızı 0 850 800 72 97 numaralı müşteri hizmetleri hattımızdan ulaştırabilir ya da mutlu.musteri@rays.com.tr e-posta adresimize mail olarak gönderebilirsiniz. Banka hesap bilgileri ile siparişi veren kişi bilgileri uyuşmalıdır, aksi takdirde iade ödemesi yapılamamaktadır.

Yeni bir üyelik oluşturmak için anasayfamızda sağ üst köşede bulunan “Kullanıcı” iconuna tıklayınız. Gerekli bilgileri doldurmanız ve kayıt ol demeniz yeterli olacaktır. Üyeliğiniz hemen oluşturulacaktır.Ayrıca sepetinize ürün ekledikten sonra yönlendirildiğiniz giriş sayfasından da yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz.

Ürün stokları hakkında bilgi almak için 0 850 800 72 97 numaralı çağrı merkezimizden destek alabilirsiniz.

Adrese teslimat seçeneğinde siparişiniz kargoya verildikten sonra Aras Kargo aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.